Bu sayfada sana eski sevgilisini geri kazanmış 2 danışanın başarı hikayelerini izletmek istiyorum...

Örneğin Burak’ın hikayesi... Burak bana geldiğinde kendini çok kötü hissediyor ve ne yapacağını şaşırmış bir vaziyette idi. Benim 30 günlük video email kursunu aldıktan ve benimle birebir koçluk yaptıktan sonra eski sevgilisini geri kazandı. Şimdi videoyu izle:

 

Nilay'ın Başarı Hikayesi:

Burak'ın Başarı Hikayesi:

 

 

HAZIR BURADAYKEN SANA 3 ÖNERİ VEREYİM

 

Bazen eski sevgiliyi geri kazanmak meşakkatli bir yol olabilir. Ancak biraz disiplin ve birazda akıllıca davranma sonucu eski sevgili geri kazanılabilir. Bunu sen de yapmak istiyorsan, sana tavsiyem aşağıdaki 3 öneriyi kesinlikle hayatında uygula:

1.  Eski sevgilini geri kazanmak için şoku bir an önce atlat...

 

Eski sevgilin seni terk ettikten sonra, muhtemelen büyük bir şok yaşadın ve bu şok ile eski sevgilini bir şekilde sana geri dönmesi için ikna etmeye çalışıyorsun. Bu şekilde onu ikna etmek neredeyse imkansız. Yani yapman gereken, bir an önce içinde bulunduğun bu şoku atlatmak.

 

2. Eski sevgilini geri kazanmak için onunla iletişimi kes…

 

Evet eski sevgilini geri kazanmak için onunla iletişimi kesmen gerekiyor, çünkü onun şu anda seninle ilgili düşünmesi ve seni özlemesi gerekiyor. Bunu ancak ondan belirli süre gerçek anlamda ayrılırsan yapabiliriz. Eğer sürekli eski sevgilini ikna etmeye çalışır, ona sürekli olarak onu ne kadar özlediğini açıklarsan, eski sevgilin o kadar senden uzaklaşacaktır. Bu konuya özellikle dikkat etmen gerekiyor.

 

3. Eski sevgiline geri kazanmak için aşk acısını bir an önce yen...

 

Evet, eski sevgiliye itici gelen bir şey varsa, oda eski sevgiline sürekli bir şekilde aşk acısıyla yaklaşmandır. Aşk acını yaşa tamam. Ancak aşk acısı ile eski sevgiline yalvarıp yakarma. Çünkü eski sevgilinin en son duymak istediği şey ona muhtaç ve mahkum olduğundur. Bunu sakın yapma…

 

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsan sana şimdi ücretsiz olarak sesli kitabı indirmeni ve aynı zamanda ücretsiz olarak email listeme katılmanı tavsiye ediyorum.

 

İlgine teşekkürler…

 

Sinan H. Altıntaş

İLİŞKİ KOÇU

Sinan H. Altıntaş

© Sinan Hacı Altıntaş

Erstelle Funnels in wenigen Minuten!

Deine Seite? Reaktiviere deinen Account um diesen Banner zu entfernen.
Mehr erfahren